O mně

Začátkem března roku 2016 jsem odjela na studijní stáž na Univerzitu ve městě Nha Trang, kde jsem měla příležitost studovat v multikulturním prostředí program Rybářství a mořské zdroje s ohledem na klimatické změny (ačkoliv to bylo mimo můj obor). Po ukončení studia jsem měla pár měsíců do plánovaného odletu zpět do ČR, ty jsem využila k cestování po Jihovýchodní Asii. Na konci léta jsem ale dostala pracovní nabídku od české cestovní kanceláře na pozici delegátky a průvodkyně. Nabídku jsem přijala a přestěhovala se do hlavního města Vietnamu – Hanoje. Po prvních týdnech jsem odjela na chvíli do hor, kde jsem v jednom etnickém homestay poznala mého současného partnera. Dnes spolu máme česko-vietnamského prince a Vietnam se stal doslova mým druhým domovem.

Moje práce se doslova stala mojí vášní a ráda každému ukazuji Vietnam z pohledu místního. Vždy se snažím o to, aby každý můj klient odjížděl s maximálním zážitkem a pokud možno s těmi nejlepšími vzpomínkami na Vietnam.

Původní myšlenkou vytvoření stránky Lucy in Vietnam bylo zajímavě informovat mou rodinu a přátele o životě ve Vietnamu. Následně z toho vznikly stránky o cestování pro širší skupinu lidí. Za to jsem velmi vděčná.

Přeji Vám příjemně strávené chvilky na mém webu!

Lucy